Import yoki Eksport Shartnomalarini Ro'yxatdan O'tkazish
Hurmatli tadbirkorlar!2021 yil 1 aprel kundan boshlab Davlat bojxona qo'mitasi “E-Kontrakt” dasturiy ta'minotini qo'llab-quvvatlash bo'yicha tegishli tashkiliy va texnik choralarni amalga oshirish ishlarini to'xtatganini ma'lum qilamiz.
E'LON
announcement
Bundan tashqari, tashqi savdo shartnomalari bo'yicha ma'lumotlarni Yagona elektron axborot tizimi tashqi savdo operatsiyalari bo'limiga taqdim etish interaktiv xizmati EPGIU ning “Iqtisod va biznes” bo'limiga ko'chirildi. Biz import va eksport shartnomalarini ro'yxatdan o'tkazish va boshqarishni samarali qilish uchun alternativ yechimlarni taqdim etamiz, bu barcha bojxona va tashqi savdo talablariga mos kelishini ta'minlaydi.

Registration of Import or Export Contracts
Dear Entrepreneurs!We inform you that as of April 1, 2021, the State Customs Committee has ceased work on implementing the relevant organizational and technical measures to support the “E-Contract” software (a system for generating information on foreign trade contracts and sending them to the EEIS VO).
ANNOUNCEMENT
announcement
In addition, the interactive service for submitting data on foreign trade contracts to the Unified Electronic Information System of Foreign Trade Operations has been moved to the “Economy and Business” section on EPGIU. We offer alternative solutions for the effective registration and management of your import and export contracts, ensuring compliance with all customs and foreign trade requirements.